Fotoğraf Galerisi

Sürekli Eğitim Akademisi’nin yıllardır devam eden ve bu sene online’a taşınan ‘İnovasyon Akademisi’ programının önemli bir parçası olan ‘Design Thinking Eğitimi’ uygulamalı olarak Openfab Ekip Yöneticisi ve Multidisipliner Tasarımcı olan Gülbahar Coşkun tarafından verilmiştir. Haziran ayında başlayan ve 6 hafta devam eden program da katılımcılar liderlik, inovasyon, endüstri 4.0, veri bilimi, yaratıcılık, girişimcilik gibi farklı konularda aldıkları eğitimi ‘Tasarım Odaklı Düşünme’ ile tamamladılar. Etkileşimin ve uygulamanın bolca yer verildiği eğitim sırasında metodun adımlarının anlaşılması, örneklerin incelemesi yanında uygulamalı bireysel ve grup projeleri ile pekiştirilmiştir. 

23, 25, 26 Haziran 2020 ve 1, 2, 7 Temmuz 2020 9:30 - 11:30 arasında gerçekleşen eğitimlerde toplamda 8 grup projesi ile eğitimi tamamlamış olduk.

Tasarım Odaklı Düşünme metodunun daha çok çalışan tarafından bilinmesi ve kurum kültürüne yayma kararı alan İş Bankası ile çalışmalarımız Ekim ve Kasım aylarında da devam etmektedir.