Fotoğraf Galerisi

Ön başvuruyu tamamlayan adayların kampa kabul edilebilmesi için gönderilecek sınavı tamamlaması gerekmektedir. Sınav başarısı, akademik başarı ve ekonomik durum göz önünde bulundurularak kamp ücreti üzerinden burs teklif edilebilecektir.

*ÖzÜ ve FİBA mensuplarına %20 indirim uygulanmaktadır.

Giriş seviyesinde kodlama, elektronik, 3B modelleme, Arduino bilgisi olan gençlerle bir araya geleceğimiz orta seviye maker kampı, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü yurtlarında konaklamalı olarak gerçekleşecektir. Katılımcılar kodlama, elektronik prototipleme, elektronik kartlar, üç boyutlu modelleme ve baskı, nesnelerin internet (IoT) konularında kendilerini geliştirme fırsatı bulacaktır. Proje odaklı çalışmaların gerçekleştirileceği  kampta katılımcıların dünyadaki dijital dönüşümü anlamış olarak ayrılmaları planlanmaktadır.

"İlgi duyduğum, ancak içine dalmaya cesaret edemediğim konularda adım atmakla kalmayıp sorumluluk aldım. Bu benim hem akademik hem bilinçsel donanımım için çok önemliydi."

“Hiç bilmediğim bir konu hakkında bir başlangıç yapmış oldum. Bu sayede kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Ayrıca mesleğimi seçerken de bu deneyimlerimi göz önünde bulunduracağım.”

“Bilgisayarı, programları ve elektronik şeyleri daha rahat anlayıp mantık kurmaya başladım. İlgim daha çok arttı ve hiç bilmediğim şeyler öğrendim”

Program İçeriği

Program Adı: Orta Seviye Maker Kampı
Tarih: 5-10 Ağustos 2018
Program Ücreti: 2000 TL + KDV (%8)
Son Ödeme Tarihi: 30 Temmuz 2018
Yer: Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü
Yaş Grubu: 14+

Ders İçerikleri

  • Python ile Dinamik Web Sitesi Kodlama
  • İleri HTML/CSS
  • 3B Modelleme
  • Ürün Tasarımı & Prototipleme
  • İleri Elektronik Prototipleme
  • Nesnelerin İnterneti

*Etkinliğimiz kontenjanla sınırlıdır.